kocaeliemlak.com 507 992 21 50
İlan Resim :
Danışman : Muhammet Esen Karadeniz
Danışman Telefon Numarası : 505 052 03 10
İlan No : 35610
İlan Başlık : Derince Fatih Sultan Mahallesi Satılık Arsa
İlan Tipi : Satılık
Fiyat : 460.000 TL
Konum : KOCAELİ / DERİNCE / FATİH SULTAN MAH.
Açıklama :

Derince Fatih Sultan Mahallesi Satılık Arsa

469 m² Derince Fatih Sultan Mahallesi Satılık Arsa Derince Satılık Arsa Toplam  469 m² alana sahip. Fatih Sultan Mahallesi'nin en iyi lokasyonuna sahip. Etrafında yerleşim alanlarının  olması, konut yapıldığında oldukça talep görecek olması da büyük  avantajdır.

Derince Fatih Sultan Mahallesi satılık arsanın imar durumuna bakıldığında ise 3 kat imar olmasına karşın, kottan dolayı, bahçe  dubleksi ve çatı dubleksi yapmak kaydıyla 5 kata kadar imar izni vardır.

Derince Fatih Sultan Mahallesi satılık arsanın etrafında ise Derince Belediye Stadı, Derince Çenesuyu Dolum Tesisleri, Derince Necati Gençoğlu Çenedere Mesire Alanı, Derince Kapalı Pazar Alanı vardır.

Fatih Sultan Mahallesi satılık arsamızın emsal değerlerine bakıldığında ise, mevcut Derince sınırları içindeki satılık arsamız için normal bir değer olduğunu da söyleyebiliriz. 

Özellikle inşaat firmalarının bölgede yoğun inşaatlar yapmaya  başlamasıyla birlikte, Fatih Sultan Mahallesi'nde satılık  arsa fiyatlarının hızla değer kazandığını, bu duruma paralelde Derine arsa fiyatlarının son günlerde  oldukça değer kazandıklarını da görüyoruz.

Farklı Derince Fatih Sultan Mahallesi Satılık arsa arıyor veya profesyonel ekibimiz ile Derince Fatih Sultan Mahallesi'nde satılık arsanız olup ilgilenmemizi  isterseniz mutlaka bizi arayınız.

Metre Kare (m²) : 469
Krediye Uygun : Evet
Takas : Hayır
Ada No : 0
Parsel No : 0
Pafta No : 0
Kaks : % 20 / 40
Gabari : 9.50
İmar Durumu : Konut
Tapu Durumu : Hisseli Tapu